Karpacz i pomysł na siebie!

Zalet dobrej reklamy nikomu przedstawiać nie trzeba - tylko musi być dobra. Chociaż ciężko znaleźć przykład, bo dla jednego dobre to, co dla drugiego złe - pewien obiekt, Pensjonat Karkonoski SPA*** nadaje się idealnie. O co dokładnie chodzi? Zobaczcie:

Karpacz

Autor:KM Studio Jelenia Góra

Niby zwyczajny, typowy film reklamujący kolejne miejsce, w którym możemy spędzić swój wymarzony urlop w górach. Tylko że skupił się na …. no właśnie, na dzieciach. I to praktycznie w 100%, co wbrew pozorom jest wyjątkiem wśród typowego “filmowego” arsenału większości hoteli i pensjonatów. Zadowolone pociechy, zjeżdżające ze ślizgawek, huśtające się na huśtawkach, śmiejące się na widok baniek mydlanych i całej masy innych atrakcji dla nich przeznaczonych, to widok nie tyle co niecodzienny, ile przyjemny dla zdecydowanej większości ludzi.

Wydaje się być strzałem w dziesiątkę - jest dobry i przytulny obiekt? Jest! Jest dobre jedzenie i dużo atrakcji dla dorosłych? Jest! Do wszystkiego jest coś, co pozwoli bawić się również młodszym członkom rodziny? Jest! Ładnie i schludnie dopełniona oferta, która lansowana hasłem “obiekt przyjazny rodzinie” działa idealnie na emocje osoby, która akurat poszukuje dla siebie miejsca. Marketingowy majstersztyk.

Jeśli interesuje Cię oferta innych Karpackich obiektów, klikaj:

Dodano: 2014-11-07
Komentarze (0)
Dodaj komentarz