Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Dziwnowa do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Dziwnowa, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym w Dziwnowie na pewno potrzebujesz funkcjonalnego programu, który pozwoli Ci na wygodną obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją autoryzować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje wyświetlone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i jasne rozliczenia, w których ryzyko pomyłki sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z wyliczaniem kosztów pobytów.


Niewątpliwym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich wiadomości między recepcjonistami. Pracę ułatwiają także przypominacze o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli nie zauważyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania trafnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również możliwość dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 15:15:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
7.12.2015 11:24

W naszym obiekcie używamy tego oprogramowania i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo podobają nam się liczne funkcje dodatkowe, przede wszystkim szybkie rozliczenia, których nie widzieliśmy wcześniej gdzieś indziej. Rezerwacje dodaje się na poczekaniu, więc wszystko odbywa się naprawdę błyskawicznie.

Bałtyk Resort
7.12.2015 11:26

Ten program bardzo przypadł nam do gustu. Używamy go już dłuższy czas i jesteśmy nim usatysfakcjonowani. Dla nas, jest na razie najwygodniejszy. Jest prosty w obsłudze i darmowy, ma wiele ciekawych funkcji, opcję rezerwacji online, którą również dodaliśmy do naszej strony. Jak najbardziej polecamy!

Dodaj komentarz